Аліна Клейтман

Аліна Клейтман, художниця і кураторка. Аліна отримала ступінь бакалавра з монументальної скульптури в Харківській державній академії дизайну і мистецтв у 2012 році. А з 2012 по 2015 навчалася в Московській школі фотографії та мультимедіа ім. Родченка в студії «Відеоарт і інсталяція» та «Фотографія, скульптура, відео».У 2019-2020 рр. була наставницею резиденції «Coming out of Isolation 2.0», спрямованої на ліквідацію дискримінації, ксенофобії та упереджень щодо членів ЛГБТК+ спільноти в Україні, ініційованого ІЗОЛЯЦІЄЮ за підтримки Human Rights Foundation 2019. З 2017 року викладає відеоарт у Школі фотографії імені Віктора Марущенка. У квітні 2021 року вона отримала незалежну нагороду «Жінка в мистецтві» від Руху солідарності HeForShe. Вона двічі лауреат премії PinchukArtPrize: у 2015 році – спеціальної премії за роботу «Супер А», а у 2018 році – призу глядацьких симпатій за роботу «Спитай свою маму».

Катерина Філюк

Катерина Філюк – кураторка і мистецтвознавиця. Філюк брала участь в організації виставок у різних установах та у ряді українських та міжнародних журналів та онлайн-платформ. У 2018 році разом з Мауро Д'Агаті заснувала видавництво 89books. Зараз вона кураторка в ІЗОЛЯЦІЇ. Також Катерина є кандидаткою наук в університеті Палермо.

Вальдемар Татарчук

Вальдемар Татарчук народився в 1964 році в Сім'ятичі, Польща. Зараз живе і працює в Любліні. Він перформер, арт-куратор, був засновником Центру мистецтва перформансу в Любліні, а нині є директором GaleriaLabiryntLublin. Практикує перформативні практики з 1988 року, він брав участь у заходах з перформансу в Європі та Азії, включаючи: Infr’action Paris, Festival Navinki в Мінську, Festival Asiatopia в Бангкоку, Future of Imagination в Сінгапурі, Open в Пекіні; Blurrr в Тель-Авіві та інші. Його кураторські проєкти включають Європейський фестиваль мистецтва перформансу EPAF (CCA Ujazdowski Castle, Варшава, 2006-2011), Фестиваль мистецтва «Відкрите місто» у громадських просторах (Люблін, 2009), DE-MO-CRA-CY (Galeria Labirynt, Люблін, 2016) та «Ми люди» (Галерея Лабіринт, 2020).

Кароль Радзішевський

Кароль Радзішевський працює з кіно, фотографією, живописом, інсталяціями та створює міждисциплінарні проєкти. Його методологія, заснована на архівах, включає низку культурних, історичних, релігійних, соціальних і гендерних довідок. Він часто переосмислював роботи інших митців, переважно східноєвропейського неоавангарду, виділяючи їхні квір-мотиви або підходячи до їхніх робіт із квір- та феміністичної точки зору. Використовуючи інструменти мистецтва апропріації, він намагається переписати офіційну історію та створити власний наратив.З 2005 року він є видавцем і головним редактором DIK Fagazine, а в 2015 році заснував Queer Archives Institute. Його роботи були представлені в таких установах, як Музей сучасного мистецтва, Національна художня галерея Zacheta, CCA Ujazdowski Castle, Варшава; Whitechapel Gallery, Лондон; Kunsthalle Wien, Відень; Новий музей, Нью-Йорк; VideoBrasil, Сан-Паулу; TOP Museum, Токіо; PERFORMA 13, Нью-Йорк і Muzeum Sztuki в Лодзі та багато інших.